u shit flm merrjep

Shitet nga: xhavit 27 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
shitet citroen berlingo 1.9 dizel furgon ka goma te reja dhe esht shum i ruajtur esht ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim