Shes Veturen Citroën

Shitet nga: Florim Ademaj 07 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Vetura eshte ne gjendje te rregullt,e rujtme ka pak dite qe ka ardhur nga suedia,mundesia e ngritjes dhe uljes se vetures duke marr parasysh rrugen,ka edhe sport butonin,2.2HDI,6 shpejtesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim