vetur

Shitet nga: arian 20 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Vetura esht ne gjendje te mir per me shum kontaktoni ne kta numra ne viber +33652949023 dhe +38649582182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim