CITROEN C8

Shitet nga: SENAD 07 Gsh 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C8
Shes veturen Citroen c8,2.0 hdi,109 kuaj fuqi.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire ,
Eshte e regjistruar per 1 vite.
Posedon- klima tronic,senzora per shi,senzora per drita,dyert e pasme hapen ne menyre elektronike, si dhe senzora per parking.
Eshte i servisuar ne menyre te rregullt
Mund te behet edhe ndrrim me ndonje veture me te vogel.
Çmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim