Daewoo musso 2.9 td -01

Shitet nga: Fabian 23 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Burim
Shes Daewoo Musso 2.9 TD defekt ne motor (zingjiri i motorit i keputun) per te tjerat eshte gjithcka ne rregull, viti i prodhimit 2001 ABS, klim, xhamat elektonik. Rexhistrimi i Dyte ne Kosovë dora e pare, perndryshe eshte i ardhur nga zvicra. Cmimi eshte i negociueshem, dhe eshte identik si ky ne foto.
Kerkoj vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim