Fiat-94

Shitet nga: xhavit 08 Maj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Burim
shitet fiat florino 1.7 disell esht ne gjendje perfekte sidomos motorri dhe esht shum i ruajtur shiq shihet edhe ne foto per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim