Fiat Panda -04

Shitet nga: xhavit 16 Qer 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Burim
shitet fiat panda 1.1 benzin esht shum i mir dhe i ruajtua si jasht ashu edhe brenda per ma shum info me te hollsishme kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim