Fiat pikap

Shitet nga: Sali Alijaj 11 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino
I ka te vendosura gumat e veres dhe e ka baterin e dobet eshte 1.7 tdi.
Te interesuar lajmroheni ne numrin 044917766 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim