Fiat pikap 1.9 turbo 1999.

Shitet nga: Bajram 18 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
Shitet pikapi i sapo ardhur nga gjermania viti i prodhimit 1999 qe 1muj i doganuar dhe i regjistruar rks. Posedon : Alarm, Centrall, Airbek, 3 Ulse. 220000 mi kilometra. 1.9 turbo per me shum na kontaktoni ne nr: 044281371.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim