Ford Escord Turbo Diesel 1.7

Shitet nga: Labinot 02 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Vetura është ne qëndje te rregullt dhe shpenzime shum te vogla.Qmimi sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim