Pres bleres serioz

Shitet nga: Armend Arifaj 15 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes veturen e lartcekur e sapo ardhur nga Zvicrra , vetura eshte ne gjendje te rregull dhe e servisuar ne Zvicerr , po ashtu vetura mban me vete nje pale goma te paperdorura dhe ka me vete te gjitha paisjet percjellse. Per veq qmimit te cekur ekziston mundesia e marreveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim