Ford Orion -01

Shitet nga: Sinan 07 Maj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Orion
Shitet Vetura Ford Fiesta , Turbo Diesel 1.8
E pa doganuar
4 Dyer
Servisin komplet te kryer
vetura vozitet dhe ësht ne gjendje te rregullt me shpenzime shum te vogla
Cmimi sipas MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim