Maqine -06

Shitet nga: Kreshnik 23 Shk 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Burim
Shes Maqinen per Niansimin e polikollorve dhe fasadave ne kofe Maqina osht automatike punon perfekt pa as ni problem viti i prodhimit 2005 si dhe mikseri automatik viti 2005

VIBER +377 45 416 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim