Shitet Mazda 626

Shitet nga: Rasim 03 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 626
Posedoj veturen Mazda e modelit 626 .Vetura posedon karoseri te ruajtne mire per veq deres se shoferit e cila siq shihet ne foto eshte e demtuar.Vetura posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te perkthehet ne emrin e blersit menjehere, eshte e qlajmruar dhe nuk posedon denim .presim bleres serioz .Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim