Mercedes 200

Shitet nga: Lirim 14 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes veturen mercedes 200 me regjistrim 10muaj vetura eshte mjaft e ruajtur si jasht dhe brenda e shtrenguar ne trapa ka centrall automatike viti 1988 servisin e kryer me koh pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim