Mercedes Benz 200 1982

Shitet nga: Hysni Maxharraj 05 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1982
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Vetura eshte e regjistruar, prodhuar ne vitin 1982 dhe ne gjendje teknike te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim