Mercedes Benz 200 Shitet

Shitet nga: Haki Sejdaj 23 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedes benz 200 , eshte ne gjendje shum te mire dhe te rregullt
REGJISTRIMI KA EDHE 9 MUJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim