Mercedes 250 dizel - Regjistrim 10 Muaj

Shitet nga: Benz 28 Tet 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
- Mercedes 250 Dizel Fabrikisht eshte mjaft i mirembajtun i Doganuar dhe Regjistruar në menyrë të Rregullt qe 9 Vite ni Pronar.Ka pak km te kalume.Ne amortizim eshte tip top.Interierin brenda shum te rujtun. - Motorin shum te mire vaj nuk hargjon as ni gram! - Posedon: Timon Hidraulik,Ngjyrë Hirit Metalike,Goma te Mira,Masken Mbrojtese Ner Motor,Kukë,Shiber Elektronik,Centrall,Pasqyren Elektronike,Radio si dhe te gjitha pajisjet percjellese.Gjithçka Fabrikisht. - Gurtnet ja kom ndrru komplet me 16/10/2015 - Hipotek nuk eshte - Shpenzimet i ka shum te vogla. - Regjistrim Deri ne Qershorë / 2016 - Veturë Familjare ju mirëpresim info tel 045 363 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim