xhipi ne shitje

Shitet nga: nexhmedin 23 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
shitet xhipi i posaardhur nga Suedia, xhipi ështe ne gjendje shumë te mirë teknike me gjitha serviset e kryera, possedon dhe liber te servisit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim