Nissan Primera benzin -90

Shitet nga: fidani 20 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Burim
Nisan primera vetura asht ne gjendje te mir regj ka 2 muj vetura asht ky siq shihet vetura ndrrohet me golf 2 dhe me ndonje send qe me konvenon ju mirpresim qmimi 650 i diskutushem me ndrrim ma ndryshe faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim