Opel Astra 1.6 Benzin 2000

Shitet nga: Skafka 06 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet Opel Astra 1.6 Benzin viti 2000 i ardhur nga Holonda eshte i pa doganuar dhe pa regjistruar esht ne gjendje shum te mir.
.
.
.
Tel: +38649252462 Viber + Whatsapp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim