Opel Vectra 1.6 -88

Shitet nga: Burim 09 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shumë i ruajtur, ka edhe 5 muaj regjistrim guma te dimrit dhe te verës te reja.
Për me shumë informata kontaktoni ne: 044/549-817 & 049/668-079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim