Opel Vectra benzin -89

Shitet nga: Alia 28 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Burim
Shitet opel Vectra ne gjendje te rregullt , me plin dhe me benzin , 500 euro , me mundesi ndrrimi. ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim