Opel Omega GL 2.0 16V 1998

Shitet nga: Besnik 16 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes Veturen Opel Omega GL 2.0 16V , Osht Ne Gjendje Te Rregullt E Ardhur Nga CH , Vetem Akulumator Nuk Ka , Ka Klim , Airbag , Xhama Elektronike etj Siq Shihet Edhe Ne Foto , Pres Bleres Serioz , Qmimi i Fundit 1200 Euro.
per me shum info : +38649620220
Si Dhe Per CH : +41788201859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim