Peugeot 405

Shitet nga: Hazir 14 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Shes Peguot 405 ngjyr vishnje Esht ne gjendje Te rregullt
Esht e qlajmruar dhe nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim