Renault Scenic -03

Shitet nga: Fadil 11 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Gjipi eshte ne gjendje perfekte si optike dhe teknike ka klima nxemje karrika i regjistruar deri janar viti tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim