Shitet Vetura Renault Twingo

Shitet nga: Labinot 28 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Vetura eshte ne qendje te rregullt.Eshte ardhur nga Zvicrra dhe eshte e rexhistruar ne Shtator 2015 me Targa RKS.Ka vetem 65000 Km te kaluara.
Ka Muzik shum te mir.

Tel.049 192 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim