VW GOLF 4 1.4 -02

Shitet nga: MALSOR 10 Shk 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
VW GOLF IV 1.4 i me klim me Dogan te pagume

xhamat me rrym, Centrall, Abs, cd radio, etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te ruajtne

Vetura sasht e perdorme ne ks veq u ardh prej gjermanije qe 4muj ju ka pagu dogana.j arsyja e shitjes ska kush e vozet ne ks

Veturen mund ta kontrrolloni ku te doni

kilometra te garantuara me liber te servisit

felgat te bukra

Servisat e kryer tash, setin komplet

Perkthimi behet menjeher

Meni fjal vetura asht per qef ja vlen te shikohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim