Vw Passat 1.9TDI 6shpejtsi 1 vit rks FULL -05

Shitet nga: passat 04 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Burim
Shes veturen vw passat 1.9tdi 96kw ose 131ps viti i prodhimit . 2005.
-vetura posedon-
-6 shpejtsi + R
*navi- vw radion navigation MCD me cd player lexon mp3*
*GPS(global position system)*
*board computer *Plus*
*telefon*
*climatronic*
*karrika me nxemje*
*sensor shiu - sensor en retrovizor mrenda per me errsu pasqyren mos met pengu dritat e gjata naten
*xhamat me rrym - pasqyret me rrym dhe me nxemje edhe palohen*
*8 airbag*
*frigoriferin e vet te integruar per ftofje*
*vollan servo me mundsi ulje ngritje dhe thellsi
*abs-esp*
*mbeshtetshe dore para .fellnet 16" me goma michelin te veres ne gjendje shum te mir dhe gomat e dimrit..plus 2 goma rezerv tash e ka te veres me nr te njejt 205 55 16(continental) plus rezerva per dimer
*240mij km te kaluara te gjitha me liber servisi*
*2 qelsa nga fabrika origjinal *
*jom pranari i par shqiptar dhe vetura osht ne gjendje perfekte vetur familjare teper e rujtne
ngjyra ne dokumenta osht e kalter e mbyllt mirpo osht me perla i ndryshon nbaz tmotit kur ka mot me dilli qelet edhe merr ni nuanc vjollce teper shum i ruajtur .shpenzime te vogla mesatare 5.8L/100km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim