u shitt flm merrjep

Shitet nga: xhavit 06 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Burim
shitet vetura audi 1.8 benzin esht shum i mir dhe esht shum i ruajtur per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim