Keto makina

Shitet nga: af 02 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
makin blurje dhe me qkoklu miser. po ashtu eshe shllajferic bosch plus makin per krastitjen e gardhit te gjall per me shum info ju pres ne vaib ose mobil 0037744837879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim