Makina per prerjen e Asfalltit

Shitet nga: idriz 28 Tet 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Burim
Maqin per prerjen e asfalltit dhe betonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim