Maqin per autlolarje Wap c1250

Shitet nga: Dreni 04 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Burim
Shes Wap c1250 me uj te ftoft dhe te ngroht. Ceva e pistoles e gjate rreth 20 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim