Motorr sharra

Shitet nga: xhavit 07 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Burim
shitet motorr sharra esht shum i mir dhe esht ne gjendje perfekte per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim