SHTIHL

Shitet nga: Enver 02 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes nje sharr shtihl per prerjen e asfaltit dhe te kockav
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim