Shiten kosat te barit

Shitet nga: xhavit 04 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Burim
shiten 2 kosat te barit jan pak te perdorura dhe jan ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim