shes agregatin ne gjendje te mire pune

Shitet nga: kujtim 09 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Burim
shes agregatin ne gjendje te mire pune punu me te skam hiq vetem se e kam provu me mjete qe duan shume rrym ,shume mire punonte bile ne te dyja daljet me intenzitet te njejt ,mua nuk me duhet aq i madh se ky eshte 4,5 kw,dhe i kam 2 me te vegjel arsyeja e shitjes eshte kjo,ju mirepres me pa e me provu qmimi eshte 190 euro dhe pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim