Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 22 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
punojme dyer,dritare,roleta nga pvc si dhe dyer dritare nga druri ju mirpresim,prodhimet tona mund ti shihni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim