Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 18 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
punojme dyer,dritare,roleta nga pvc te gjitha llojet te gjitha materjalet dhe te gjitha ngjyrat sipas porosis si dhe dyer,dritare nga druri sipas porosis ,prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim