Dyer Dhe Dritare

Shitet nga: Hasan 04 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Burim
Derë e Hyrjes Me dy krah 200 euro,Derë Ballkoni 80 euro,Dritare me dy krah 80 euro, 7 Dritare 35 euro copa...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim