Dyer dhe Dritare

Shitet nga: ... 15 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Dyer dhe Dritare te perdorura Dyert jan pa kaca jon 5 copa kruse dritaret jon veq pak te perdorura jon 3 copa 80.120 sllovene kurse njo osht 60.80 edhe njo 200.80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim