Dyer të garazhave

Shitet nga: Selmani 15 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Dyer të garazhava jane te ardhura nga Gjermania dy janë mekanike dhe një rollne. Janë shume të mira dhe të reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim