Dyer te tarases dhe dritare te drurit

Shitet nga: Privat 08 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 2 dyer te tarases dimensioni 2x80 dhe 8 dritare prodhim slloven dimensionet 80x140. Shume pak te perdorura. Çmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim