Instrument per nivelizimin e shtepijave dhe te a..

Shitet nga: bekim 02 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shes instrumentin per nivelizimin e shtepijave dhe te asfalteve qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim