Lasser per nivelezim

Shitet nga: Fatmir 17 Jan 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Burim
lasser osht ne gjendje shum Te mir dhe ka shum fuksijone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim