Paleta me shumic dhe pakic

Shitet nga: afrim 22 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shesim paleta jane ne gjendje te mir per me shum informata na kontaktoni ne numrin e meposhtem gjendemi ne burim(istog)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim