Qeremide dhe blloka te perdorun

Shitet nga: Afrim 04 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes qeremide dhe blloka te perdorur bllokat jan te gjithe te pastruar. Per me shum info kontaktoni ne nr 044-146-941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim