Qeremidet + gurt + lant

Shitet nga: Diamant 01 Nën 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes qeremidet komplet me gur dhe me mertek, letfa dhe lant ( komplet kulmin). Per me shum info kontaktoni ne nr: 045334618
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim