Shes Tullat dhe Gurët !!-shum lir-

Shitet nga: Gur-Tulla 30 Qer 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes Tullat afersisht 1000 e diqka copa dhe jane shume te mira dhe te forta per ndertim kualitativ,
...po ashtu edhe Gurë per humner apo murë..shiko ne fotot keto janë.
Arsya e shitjes: po me nxojn vend ne oborr ,per at e kan ni qmimi te lir veq hajt mi hek se nuk me nevoiten!!!

Per me shum Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim