Tjegulla "POLET - NOVI-BEÇEJ IDEAL 222"

Shitet nga: Daut 21 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shiten Tjegullat "Polet-Novi Becej", 1455 cope. Tjegullat jane ne gjendje te mire dhe te forta per te cilat mund te siguroheni edhe personalisht!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim